Kolayca üye olun!

Bu adımları uygulayarak Yeniex’le kripto para ticaretine adımınızı atın.

“Üye ol” butonuna tıklayın
 

Aşağıdaki butona tıklayarak kayıt formuna girin.

Bilgilerinizi girerek hesabınızı oluşturun.

Kayıt formuna bilgilerinizi yazarak Yeniex’e üye olun.

YeniEx’le yüzlerce kripto parayı alıp satmaya başlayın!

Üye olduktan sonra Yeniex’teki kripto para seçeneklerinden istediğinizi alıp satın.

Özellikler

Yeniex’in kullanıcılarına sunduğu önemli özelliklere göz atın!

Güvenilir platform

Kullanıcılarına sağlam sunucularda hizmet veren Yeniex, güvenle işlem yapabilmeniz için çift faktörlü doğrulama, kripto paraların soğuk cüzdanlarda tutulması gibi güvenlik protokollerine sahiptir.

Düşük işlem ücretleri

By using Yeniex, you can perform your transactions with the lowest commissions in the market. Thus, you can buy and sell crypto without having to be overwhelmed by the transaction fees that exchanges charge you.

7/24 işlem imkânı

Yeniex’le haftanın her günü, günün her saati işlem yapmanız mümkün. Piyasanın su gibi akışını kaçırmamak için ister piyasa emriyle işlem yapın, isterseniz de limit işlem kullanarak fiyatın istediğiniz bölgeye gelmesini bekleyin.

Büyük kripto para havuzu

Yeniex’te sadece BTC ve ETH gibi büyük hacme sahip olan kripto paralarla değil, aynı zamanda farklı alternatif kripto para birimleriyle de işlem yapabilirsiniz. Yüzlerce opsiyon arasından istediğinizi seçerek alıp satmaya başlayın!

Kolay kullanım

Yeniex’in basit arayüzü sayesinde kripto piyasasında yeniyseniz bile kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. Karışık arayüzlerle, ne olduğu belli olmayan butonlarla uğraşmanıza hiç gerek yok.

Şeffaflık

Yeniex, operasyonlarını gerçekleştirdiği bölgelerdeki yasal otoritelerin regülasyonlarına uyan, vergi yükümlülüklerini yerine getiren, şeffaf bir platformdur. Kripto para işlemlerinizi içiniz rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Piyasa Fiyatları

Kullanıcıların serbest piyasadaki işlemleri ve emirleriyle otomatik olarak oluşan son fiyatlara buradan göz atabilirsiniz

Son Bloglar

Bilgi ve ilgiyle bezenmiş blog içeriklerimize bu kısımdan ulaşabilirsiniz.